INZERCIA PRE KUTILOV

- vyrábaš, ponúkaš služby, chováš, pestuješ...

Online bazár pre šikovných a podnikavých !

Pneumatické práce v automotíve v Rakúsku s ubytovaním

Ponuka Sledovať
Cena: 3234 EUR
Kontaktné údaje 0911 478 010
hogroup@hogroup.eu
Pridané 05-04-2022 11:12:41
Inzerent
Neregistrovaný inzerent

Text inzercie

Do nášho tímu firmy H&O Group I s.r.o. hľadáme skúsených pneumatikov.
Ponúkame ti dobre platenú a hlavne stabilnú prácu s možnosťou kariérneho a platobného rastu. Poď s nami pracovať na našom dlhodobom projekte v automotíve v Rakúsku v meste Graz od 6.4.2022.
Pracovať budeš v slovensko-českom kolektíve, takže znalosť cudzieho jazyka nepotrebuješ.

Naše požiadavky:
- práca na živnosť,
- predošlá odborná prax, prípadne absolvovanie školy s technickým zameraním - výhodou,
- certifikáty (VZV, viazač bremien, zváračský preukaz....) - výhodou,
- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť.
Nástupný plat:
- 3234€ - s možnosťou ďalšieho finančného rastu
Ponúkame možnosť finančnej zálohy – ihneď po odpracovaní 80 hodín, platíme ihneď 40hodín.

Ubytovanie:
- Kvalitné ubytovanie je nami zabezpečené a platené v plnej výške 7km od fabriky.

Doprava:
- Zabezpečujeme my, s príspevkom na cestu.

Pracovná náplň:
- pneumatické práce - zapájanie a inštalácia eletro-pneumatických častí výrobných liniek a eurogreifrov

Dátum nástupu: 6.4.2022

Pracovná doba: pondelok – nedela od 6:00 do 18:00 = 11h/deň platených, 1h/deň prestávka
Pracuje sa na turnusy, na základe dohody so stavbyvedúcim.
Ako prvotný kontakt potrebujeme váš aktuálny životopis s vašimi pracovnými skúsenosťami a aktuálnu fotografiu. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. čísle: 0911 478 010.

Viac info o nás nájdete na www.hogroup.eu

Všetky otázky radi zodpovieme telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Zaslaním životopisu súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou H&O Group I s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.23 cit zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Lokalita

Bratislavský kraj

Detaily inzerátu

ID inzerátu: 1252
Zobrazení: 111
Inzerát expiruje: 03-08-2022 11:12:41