INZERCIA PRE KUTILOV

- vyrábaš, ponúkaš služby, chováš, pestuješ...

Online bazár pre šikovných a podnikavých !

Pridať inzerát
...
EUR
Podmienkami inzercie *
Fotografie
Max. povolená veľkosť súboru jednej fotografie: 2.5 MB
Max. povolený počet fotografií k tomuto inzerátu: 5
Dosiahli ste predvolený limit fotografií na jedného užívateľa, ak chcete pridať ďalšiu fotografiu, musíte vymazať niektorú z Vašich predošlých fotografií.

Unfortunately images multiupload was unable to start, there are probably some script errors on site. Please contact us using helpdesk at dj-extensions.com.

Zvýraznená inzercia
Chcete byť zvýraznený na prvých miestach alebo na hlavnej stránke? Zvýraznenie môžete medzi sebou kombinovať. Inzerát môžete pridať úplne ZDARMA bez akéhokoľvek zvýraznenia, ale môžete využiť i spoplatnenú služby pre zvýraznenie INZERCIE.
Ak sa rozhodnete pre uvedenú službu a označíte konkrétne zvýraznenie, inzerát sa následne v systéme inzercie zobrazí až po úhrade. Ak si platbu v priebehu procesu úhrady rozmyslíte, inzerát zostane v statuse nezverejnený.
Inzerát bude zvýraznený na TOP pozícii - umiestním na popredných miestach v zozname oproti ostatnej nezvýraznenej inzercii.
Inzerát bude publikovaný v zozname inzerátov s výrazným farebným rámikom čím sa zabezpečí jeho vizuálne odlíšenie oproti ostatným nezvýrazneným inzerátom.
Inzerát bude publikovaný v zozname inzerátov s výrazným farebným pozadím čím sa zabezpečí jeho vizuálne odlíšenie oproti ostatným nezvýrazneným inzerátom.
Zrušiť